Prihláste sa do newslettra a buďte v kurze.
Krátky test z cudzieho jazyka

Krátky test z cudzieho jazyka

V Kogneo sa zameriavame na efektívne učenie a získavanie nových vedomostí a zručností bez stresu a v príjemnom prostredí. Jednoduché, ale funkčné vstupné testy sú súčasťou procesu. Venujeme sa vzdelávaniu viac ako 20 rokov a vieme, že kvalitné testovanie je prospešné pre študentov a užitočné pre učiteľov.

Náš Festival online vzdelávania pre dospelých 55+ má tento rok v ponuke širokú škálu online jazykových kurzov v rôznych jazykových úrovniach a piatich svetových jazykoch. Vyskúšajte si s nami angličtinu a nemčinu, ale aj taliančinu, španielčinu a francúzštinu.

Na to, aby sme vás vedeli správne zaradiť do skupiny so študentami, ktorých jazykové zručnosti sú približne rovnaké ako vaše, pripravili sme pre vás veľmi jednoduchú úlohu, ktorej cieľom je zmapovať vaše jazykové zručnosti a zároveň sa o vás dozvedieť niečo viac. Chceme, aby intenzívny týždeň online jazykových kurzov bol pre vás nielen príjemne, ale i užitočne stráveným časom.

Vyplňte náš krátky dotazník a obratom vám zašleme e-mail s linkom na vypracovanie úlohy, ktorá je potrebná na zaradenie do kurzov cudzích jazykov.

Neviete si dať rady pri výbere správneho kurzu?

×