Prihláste sa do newslettra a buďte v kurze.
Buďte o krok vpred. Naštartujte svoje digitálne zručnosti

Buďte o krok vpred. Naštartujte svoje digitálne zručnosti

Milí seniori, ak si túžite zdokonaliť svoje digitálne zručnosti, zbystrite pozornosť. Pripravili sme pre vás Smart Senior: 21-dňový tréningový denník.

Každý deň na vás v ňom čaká krátka a jednoduchá úloha. Po dobu 21 dní budete mať možnosť posunúť vzťah so svojím smartfónom alebo tabletom na iný level. A nielen s ním! Úlohy vám nezaberú viac ako 15 minút denne a po absolvovaní celého programu získate certifikát Smart Seniora. Navyše si získate príležitosť každý deň si precvičiť mozgové závity, naučiť sa niečo, čo ste ešte nevedeli a pracovať tak na svojej kognitívnej kondičke. Zaujalo vás to? Tak čítajte ďalej…

Za 21 dní si ľudský mozog osvojí nový návyk.

21-dňový tréningový denník Smart Seniora: vám poslúži ako nástroj pre tréning digitálnych zručností. Je špeciálne určený pre seniorov, ktorí chcú využívať svoje smart zariadenie lepšie a efektívnejšie.

21 úloh: Denník je zostavený tak, aby ste si na každý deň urobili úlohu spolu s inštrukciami, ktoré vás dovedú k jej splneniu.

21 bonusov: Možno pre vás úloha na daný deň bude príliš jednoduchá, ale nemusíte sa báť, pripravili sme si pre vás aj tažší oriešok.Súčasťou každého dňa je aj náročnejšia úloha vo forme bonusu. Táto výzva zároveň slúži aj pre nováčikov, aby sa naučili niečo nové, hoci náročnejšie, ale hlavne aby sa nebáli vychádzať zo svojej komfortnej zóny a naopak začali potenciál svojho zariadenia využívať naplno.

Do you speak digital?

Slovník dotykov: Denník začína Slovníkom dotykov. Vaše smart zariadenie má nielen dotykovú obrazovku, ale zároveň je to svet plný nových a často aj neznámych pojmov prevzatých z anglického jazyka. Na to, aby ste sa vo svojom zariadení vedeli dobre orientovať nepotrebujete hovoriť anglicky, ale potrebujete sa naučiť celkom nový – digitálny jazyk. K tejto časti pre vás pripravujeme aj sériu videí, ktoré vám jednotlivé pojmy vysvetlia hravým a interaktívnym spôsobom.

Smart Senior myslí aj na iných…

Motivátor: Postavička Tili vás bude sprevádzať počas celého programu Smart senior: 21 dňový Tréningový denník. Jej úlohou je motivovať vás – seniorov, ktorí si plánujete v horizonte 21- dní, zlepšiť digitálne zručnosti, aby ste to s tréningom nevzdali. Tili nešetrí každodennými povzbudeniami, radami a inšpiratívnymi citátmi. Jej hlavným cieľom je zo svojho žiaka vytrénovať lepšieho učiteľa, akým sama je.

Mentor: Dôležitou súčasťou programu je funkcia mentora. Odporúčame každému záujemcovi, aby si pred vstupom do programu našiel mentora. Môže to byť ktokoľvek, blízka osoba, vaše dieťa, vnuk, alebo digitálne zručný/-á kamarátka, kamarát, ktorý/-á sa vám zaviaže počas celého programu pomáhať.

Certifikát: Po ukončení 21-dňového programu sa z vás stáva Smart senior a získate certifikát Smart Seniora.

Tešíme sa na vás,

Váše Kogneo

Chcem 21-dňový tréningový denník Smart Seniora

Neviete si dať rady pri výbere správneho kurzu?

×