Prihláste sa do newslettra a buďte v kurze.
Festival vzdelávania dospelých

Festival vzdelávania dospelých

Na Slovensku sa po ukončení štúdia vzdeláva len 2,8% dospelej populácie, AIVD (Asociácia inštitúcií vzdelávania dospelých) preto každoročne organizuje „Týždeň celoživotného učenia“. Cieľom podujatia je upozorniť na význam celoživotného učenia a priblížiť túto myšlienku širokej verejnosti. Každý, kto má chuť dozvedieť sa niečo nové, má bez ohľadu na vek, zameranie alebo profesiu jedinečnú možnosť navštíviť prednášky, workshopy a diskusie, ktoré organizujú inštitúcie vzdelávania dospelých po celom Slovensku.

Festival vzdelávania

Festival vzdelávania dospelých s Pressburg Academy, ktorý sa koná v rámci Týždňa celoživotného učenia“, bude prebiehať od 15. novembra do 26. novembra 2021 a je určený všetkým dospelým aj seniorom, ktorí chcú vedieť viac, objaviť nové koníčky a udržiavať svoj mozog v kondícii. Pripravili sme pre vás online workshopy, webináre a prednášky na zaujímavé témy. Účasť na festivale je zdarma, stačí sa iba registrovať a pripojiť.

  • Zoznámte sa s programom Excel
  • Zistite ako sa začať učiť cudzí jazyk
  • Dozviete sa ako sa udržiavať v optimálnej mentálnej kondícii
  • Prezradíme vám, čo je základom kvalitnej fotografie a čo stojí za to odfotiť na cestách
  • Zoberieme vás na virtuálnu prehliadku umením moderny – maliarstvom prvej polovice 20.storočia
  • Poradíme vám ako uspieť na online pohovore  a ako sa lepšie rozhodovať
  • Pozveme vás na ochutnávku indickej kuchyne
  • Pobavíme sa  o Crohnovej chorobe a Ulceróznej kolitíde a mnoho iného…

Vzhľadom na stále neistú pandemickú situáciu aktuálne prebieha všetko vzdelávanie online, avšak veríme, že čoskoro budeme mať možnosť stretnúť sa aj v prezenčných kurzoch, či už u nás na Baštovej 7 v Bratislave, alebo u vás v niektorom z okresných miest.

Všetky podujatia sa konajú prostredníctvom platformy ZOOM. Okrem štandardného počítača s kamerou a mikrofónom budete potrebovať aj stabilné pripojenie na internet. Ak nemáte s platformou ZOOM doposiaľ skúsenosť, žiadny problém! Dostanete od nás link s podrobnými inštrukciami, ako si aplikáciu ZOOM nainštalujete a následne sa jedným klikom ocitnete vo virtuálnej prednáškovej miestnosti. Pre viac informácií o využívaní platformy ZOOM si pozrite krátke inštruktážne VIDEO, alebo nás kontaktujte a my vám radi pomôžeme.

Čo vám Festival vzdelávania dospelých môže dať?

Učiť sa nové veci znamená žiť zaujímavý život, zažívať nové dobrodružstvá, získavať nové zručnosti a stretávať nových ľudí, vďaka ktorým bude náš život pestrejší. Zaregistrujte sa, vyberte si webinár, ktorý vás zaujíma a spestrite si večer zaujímavým a obohacujúcim programom v spoločnosti inšpiratívnych ľudí.

Ak vás náš Festival zaujal a máte záujem o viac informácií, zavolajte nám na telefónne číslo 0917 150 737 alebo nám napíšte e-mail na adresu info@kogneo.org .

Autor: Dagmar Brucková

Neviete si dať rady pri výbere správneho kurzu?

×