Prihláste sa do newslettra a buďte v kurze.
POZVÁNKA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ STARŠÍCH

POZVÁNKA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ STARŠÍCH

Milí seniori, partneri,

pri príležitosti Medzinárodného dňa starších vás v piatok 29. septembra v čase od 11:00 – 16:00 pozývame k nám do priestorov Kogneo na Baštovej 7 v Starom meste, Bratislava.

Pripravili sme si pre vás zaujímavý program:

11:00 – 12:00 – Privítanie so zdravým občerstvením od Martiny

12:00 – 12:45 – Diskusia s Martinou Kravcovou na tému: Zdravá výživa pre super rozum

13:00 – 13:45 – Prednáška na tému: Ako byť kognitívne fit, s riaditeľkou Kogneo, Klaudiou Bednárovou

14:00 –  14:45 – Stoličková joga, s cvičiteľkou jogy Radou Pasákovou

15:00 – 15:45 – Smart senior: Digitálne zručnosti, s lektorom digitálnych zručností Ondrejom Koščíkom

Občerstvenie bude pripravené primárne zo surovín, ktoré podporujú dobré fungovanie mozgu a pamäti. Okrem toho, že sa zabavíte, veľa naučíte, posilníte svoj mozog a pamäť a stretnete veľa zaujímavých ľudí, je to zároveň príležitosť stretnúť sa osobne s tímom Kogneo a obzrieť si priestory, v ktorých prebiehajú naše prezenčné vzdelávacie aktivity.

Ste srdečne vítaní a  veríme, že sa stretneme v hojnom počte. Nenechajte sa odradiť a ak aj náhodou nemáte parťáka, príďte pokojne aj sami. Stretnete tu mnohých podobne zameraných rovesníkov, veľa sa nasmejete a možno objavíte zaujímavú komunitu, ktorá vás zaujme a inšpiruje k novým aktivitám. Bude nám potešením potriasť vám rukou a spoznať vás aj osobne.

Váš tím Kogneo

Kognitívny fitnes by mal byť samozrejmou súčasťou života dospelých 55+. Je vedecky dokázané, že po 45-tom roku života naše kognitívne funkcie začínajú ochabovať a preto rovnako, ako posilňujeme  naše telo, je dôležité nezabúdať ani na náš mozog. Paradoxne práve preto, aby sme nezabúdali. Je to veľká téma najmä v kontexte tejto doby, ktorú charakterizuje rýchly technologický pokrok a digitálna revolúcia. Na to, aby sme sa dokázali s ľahkosťou adaptovať na rýchlo meniaci sa svet, potrebujeme byť fit nielen telom, ale hlavne hlavou.

Riaditeľka a zakladateľka Kogneo, Klaudia Bednárová

PROGRAM

Stiahnite si vegánske recepty od Martiny Kravcovej

Neviete si dať rady pri výbere správneho kurzu?

×