Prihláste sa do newslettra a buďte v kurze.
Príďte na Kus cudzej reči

Príďte na Kus cudzej reči

Hľadáte ako nevypadnúť z cyklu aktivít, ktoré vám robili radosť počas pracovného života? Túžite nestratiť spojenie s inšpiratívnymi ľuďmi a stať sa súčasťou komunity ľudí, ktorí nemajú v pláne prestať na sebe pracovať ani na dôchodku a je pre nich dôležité udržiavať sa v dobrej mentálnej kondícii ?

Týždeň intenzívnych jazykových kurzov online

Cieľom podujatia je umožniť seniorom presedčiť sa na vlastnej koži, že ľudia sa môžu stretávať, učiť a baviť sa, aj cez počítač. S online vzdelávaním sa totiž často spájajú predsudky o sociálnej izolácii, no počas Týždňa online jazykov, vám chceme ukázať, že opak je pravdou. Primárnou výhodou online vzdelávania je dostupnosť. Uvedomujeme si, že diapazón aktivít v mestách, je na celkom inej úrovni ako na dedine. Pri online vzdelávaní vám naopak môže byť úplne úplne jedno či bývate na dedine alebo v meste, či sa vám po schodoch chodí alebo nechodí ľahko, jednou z hlavných výhod života v 21. storočí, je možnosť spojiť sa z pohodlia vlastnej obývačky s kýmkoľvek na svete, aj s tými najlepšími lektormi. Tak prečo ju nevyužiť?

Program Týždňa online jazykov

Od 12. – 16. septembra 2022, sme pre vás pripravili intenzívne kurzy jazykov, na ktoré sa môžete prihlásiť z pohodlia domova a zdarma. Na výber máte zo šiestich jazykov: angličtina, nemčina, taliančina, španielčina, portugalčina a francúzština. Kurzy budú prebiehať každý deň od pondelka do piatku, každý deň v tom istom čase, podľa jazyka. Viac informácií o kurzoch a registrácií sa dozviete tu: NA KUS CUDZEJ REČI.

  1. Intenzívny kurz ANGLICKÉHO JAZYKA pre seniorov
  2. Intenzívny kurz NEMECKÉHO JAZYKA pre seniorov
  3. Intenzívny kurz TALIANSKÉHO JAZYKA pre seniorov
  4. Intenzívny kurz ŠPANIELSKÉHO JAZYKA pre seniorov
  5. Intenzívny kurz PORTUGALSKÉHO JAZYKA pre seniorov
  6. Intenzívny kurz FRANCÚZSKÉHO JAZYKA pre seniorov

Čo vám Týždeň online jazykov ZDARMA môže dať ?

Vzdelávanie je samo o sebe bohaté na podnety, je výbornou prevenciou civilizačných ochorení, ktoré akosi prirodzene ruka v ruke kráčajú s pribúdajúcimi rokmi a z pohľadu kognitívneho a pamäťového fitness, práve jazykové vzdelávanie vedie na plnej čiare. Učiť sa nové veci znamená nielen žiť zaujímavý život, ale zároveň zažívať nové dobrodružstvá a získavať nové zručnosti. Je to výborná príležitosť stretávať a spoznávať nových ľudí, ktorá robí náš život pestrejším. Cieľom Týždňa online jazykov , je dať dospelým v dôchodkovom veku z celého Slovenska príležitosť, zaradiť si do programu zaujímavú a užitočnú aktivitu bez ohľadu na to, v ktorej časti Slovenska žijú.

Ja si napríklad takto trénujem mozog. Učenie sa jazykov najlepšou prevenciou pred Alzheimerom. Všeobecne cítim, že po odchode na dôchodok mám doslova akýsi absťák podnetov, že mi niečo chýba a práve tým, že sa učím anglicky si to skvele kompenzujem,

Viera K. študentka angličtiny z Pressburg Academy.

Pre viac informácií nám zavolajte na telefónne číslo 0917 150 737 alebo nám napíšte e-mail na adresu study@kogneo.org .

Neviete si dať rady pri výbere správneho kurzu?

×