Prihláste sa do newslettra a buďte v kurze.
Angličtina pre úplných začiatočníkov 55+

Angličtina pre úplných začiatočníkov 55+

Vyskúšajte si trojdňový online kurz angličtiny ZDARMA. Jeho cieľom je poskytnúť vám, dospelým 55+ a seniorom, možnosť vyskúšať si na vlastnej koži, že učiť sa jazyk online je jednoduchšie, ako ste si mysleli. V kurze zohľadníme vaše tempo a individuálne potreby a zaradíme vás na príslušnú úroveň tak, aby ste sa po anglicky naozaj naučili. Hodiny prebiehajú na interaktívnej platforme ZOOM, ktorá je adekvátnou alternatívou prezenčnej formy kurzu.

Kedy: od utorka 23. júla do štvrtku 25. júla v čase 16:00 – 17:00 hod.

Kde: na platforme ZOOM
Ak nemáte ZOOM stiahnutý, pravdepodobne Vám vyskočí možnosť “download“ (stiahnuť), ale hodinu Vám otvorí aj bez toho, aby ste si ho stiahli po kliknutí na „join from your browser“ (pripojiť sa z prehliadača). Niektoré zariadenia Vám však ZOOM stiahnu automaticky, potom môžete kliknúť na „launch meeting“ (spustiť stretnutie). Je tiež potrebné povoliť používanie kamery a mikrofónu. Na online hodinu sa pripojíte kliknutím na Zoom link uvedený v odpovedi, ktorá Vám príde po zaregistrovaní sa na kurz. Odkaz na Zoom je platný počas celého trvania kurzu.

ČO SA V KURZE DOZVIETE?

1. deň
Naučíme sa spolu základné informácie o sebe – čísla, krajiny. Ukážeme a vyskúšame si, ako začať konverzáciu, budeme trénovať používanie fráz, predstavovanie sa.

2. deň
Vyskúšame si rozprávanie o našom typickom dni. Naučíme sa povedať čas, dni v týždni a kedy / ako často robíte danú činnosť.

3. deň
Budeme spolu trénovať orientáciu v meste – pokyny – choď rovno, doľava, doprava. Vyskúšame si, čo povedať, ak zablúdime a potrebujeme sa spýtať na cestu.

Neviete si dať rady pri výbere správneho kurzu?

×