Prihláste sa do newslettra a buďte v kurze.
[E–BOOK] Staňte sa v 2022 lepšou verziou seba samého

[E–BOOK] Staňte sa v 2022 lepšou verziou seba samého

Na prelome starého a nového roka nás to tradične zvádza k bilancovaniu. Spomíname, reflektujeme, pýtame sa, čo sme mohli urobiť inak alebo lepšie. Zároveň v sebe cítime o štipku viac odhodlania, ako po iné mesiace v roku a sme plní predsavzatí a prísľubov o nových začiatkoch. Vety začíname…a odteraz…a od nového roka…a končíme…posledná….ešte jedna….už nebudem.

Vo februári sa obzrieme späť a zdesene zistíme, že veselo kráčame v starých šľapajach. Z poslednej sa stala príležitosť, z prvých sto brušákov sa stalo posledných sto brušákov, používať injektíva sme prestali s prižmúrenými očami na hodinu a pol, aj to bez štvrťhodiny.

Kde sa stala chyba?

Možno nestala, možno sme to celé zobrali zo zlého konca. Prinášame vám ebook 10 rád, ako sa v roku 2022 stať lepšou verziou seba samého. Tak naozaj. Nie na oko. Nesľubujeme vám v ňom totiž nič prevratné ani nič o čom ste doposiaľ nevedeli. Negarantujeme vám, že do týždňa schudnete o tri konfekčné veľkosti, ani, že do roka a do dňa budete super slávni a bohatí. Sme realisti. Vieme, že veľké veci sa dosahujú ťažko a pomaly.

V e-booku nájdete okrem iného rady na rôzne aplikácie a stránky, ktoré vám pomôžu na sebe efektívnejšie zapracovať, držať sa svojich predsavzatí a postupne ich pretaviť v pozitívnu zmenu. 

UPOZORNENIE: Ľahké, nenáročné čítanie (ku rannej kávičke), ktoré vám zaberie maximálne 10 minút, počas ktorých sa dozviete, ako začať s rapídnou zmenou, pomaly. Lebo tak vraj ďalej zájdeš.

Tím Pressburg Academy

Stiahnúť Ebook

Neviete si dať rady pri výbere správneho kurzu?

×