Prihláste sa do newslettra a buďte v kurze.
[E–BOOK]: Tipy na užitočné aplikácie pre interaktívne online hodiny

[E–BOOK]: Tipy na užitočné aplikácie pre interaktívne online hodiny

Pracujete ako lektor, učiteľ alebo pedagóg? Stretávate sa pri príprave svojich hodín s dilemou, či sú pre vašich študentov dosť zaujímavé? Premýšľate ako hodinu zostaviť tak, aby si z nej študenti niečo odniesli a aby u nich proces učenia začal už počas toho ako im odovzdávate informácie? Bojujete, špeciálne v online priestore s otázkou, ako čo najefektívnejšie svojich študentov vtiahnuť do deja a zapojiť do kreatívnych aktivít priamo na hodine?

Upútať v digitálnej dobe sa môže byť jednoduchšie ako sa na prvý pohľad zdá. K dispozícii je totiž myriáda online nástrojov, ktoré vám pomôžu tvoriť vizuálnejší, zábavnejší obsah a navyše pútavou formou.

Stiahnite si ebook, v ktorom nájdete nielen rady, ako naplniť rolu dobrého lektora, ale aj pár tipov na aplikácie, ktoré urobia vaše hodiny nezabudnuteľnými a žiadanými.

UPOZORNENIE: Ľahké, nenáročné čítanie, ktoré môžete aj letmo preletieť. Overíte si, či ste o uvedených aplikáciách už počuli a ak vás nejaká zaujme, prečítať si o nej krátke a súhrnné informácie vám nezaberie viac ako pol minúty.

Tím Kogneo

Stiahnúť Ebook

Neviete si dať rady pri výbere správneho kurzu?

×