Prihláste sa do newslettra a buďte v kurze.
Pozývame vás na III. ročník Festivalu online vzdelávania pre dospelých 55+ a seniorov

Pozývame vás na III. ročník Festivalu online vzdelávania pre dospelých 55+ a seniorov

Tento rok to bude už po tretíkrát, čo si s nami skúsite rôzne zamerané online kurzy. Tretí ročník Festivalu online vzdelávania pre dospelých 55+ a seniorov sa aj tento rok uskutoční v rámci Týždňa celoživotného učenia, ktoré každoročne organizuje Asociácia inštitúcií vzdelávania dospelých AIVD.

V týždni od 18. – 22. septembra tak máte jedinečnú príležitosť vyskúšať si, aké to je vzdelávať sa online a v pohodlí domova. Čakajú vás intenzívne týždňové online kurzy piatich svetových jazykov: angličtina, nemčina, francúzština, taliančina a španielčina a tiež kurzy digitálnych a kognitívnych zručností.

Prihláste sa na Festival online vzdelávania a zistite ako prebieha online vzdelávanie.
2 z každých 5 spoločností z rebríčka Fortune 500 využívajú výhody online vzdelávania.

Cieľom podujatia je poskytnúť príležitosť dospelým nad 55 rokov a seniorom objaviť nové možnosti a spôsoby, ako na sebe pracovať, objaviť nové záľuby či komunitu podobne aktívnych a zmýšľajúcich ľudí. S rastúcou digitalizáciou sa stalo nevyhnutným, aby sme k vzdelávaniu mali prístup všetci bez rozdielu, pretože práve vzdelávanie nám umožní rozvíjať schopnosti a zručnosti potrebné na adaptáciu na nové technológie a život v 21. storočí.

Účastníci Festivalu si tak ako po minulé ročníky budú môcť oprášiť a obohatiť svoje jazykové zručnosti v rôznych úrovniach, od začiatočníkov až po pokročilých. Online kurzy sú vedené profesionálnymi online jazykovými lektormi, ktorí s vzdelávaním dospelých po päťdesiatke majú dlhoročné skúsenosti a majú tak na zreteli ich špecifické potreby.

V Kogneo veríme, že vzdelávanie je životným štýlom. V produktívnom veku nám otvára nové obzory a neskôr je to cesta k aktívnemu starnutiu. Objavovať a učiť sa nové veci aj po päťdesiatke udržuje náš mozog fit. Ak chceme zdravo a aktívne starnúť, dôležité je nielen zdravo žiť, ale aj byť v spoločnosti ľudí, ktorí nás obohacujú, podporujú a inšpirujú k neustálemu vykračovaniu z vlastných komfortných zón,“ hovorí riaditeľka občianskeho združenia Kogneo, Klaudia Bednárová.

Festival online vzdelávania dospelých 55+ a seniorov bude prebiehať formou online kurzov a webinárov, čo zabezpečí prístup pre účastníkov z celého Slovenska, ale aj spoza hraníc. Online totiž nemá hranice. Je jedno, či sedíte v Bratislave alebo na konci sveta, ak máte pripojenie, sme spolu na jednom mieste. Podrobnosti ohľadom registrácie na Festival online vzdelávania a program nájdete na webovej stránke www.kogneo.orgtcu.sk.

O Kogneo

Sme Kogneo, vzdelávame dospelých a seniorov. Naším poslaním je budovať komunitu podobne zmýšľajúcich, aktívnych dospelých 55+ a seniorov, pre ktorých je vzdelávanie neoddeliteľnou súčasťou života. Pre kognitívny fitnes, super rozum a pamäť ako slon nás kontaktujte na info@kogneo.org alebo nám zavolajte na 0917 150 737.

O AIVD

Asociácia inštitúcií vzdelávania dospelých (AIVD) je renomovanou organizáciou, ktorá sa zaoberá podporou vzdelávania dospelých v rámci celého regiónu. AIVD organizuje rôzne vzdelávacie podujatia a kampane s cieľom informovať verejnosť o dôležitosti celoživotného učenia a jeho prínosoch pre osobný a profesionálny rozvoj.

Neviete si dať rady pri výbere správneho kurzu?

×